Automega

Automega to producent części samochodowych obecny na rynku od niemal 30 lat.

Rok założenia: 1992
Kraj pochodzenia/siedziba: Niemcy
Oddział w Polsce: Senefelder-Ring 2
                                            D21465, Reinbek
Adres e-mail:

Szczegóły

Przedsiębiorstwo powstało bowiem w 1992 roku. Firmę cechuje wszechstronność, czego dowodem jest niezwykle bogata i różnorodna oferta. Auto części Automega to elementy przeznaczone na rynek części zamiennych. Wśród najpopularniejszych części samochodowych Automega należy wymienić skrzynie biegów, elementy układu napędowego i silnika oraz komplety klimatyzacji i ogrzewania. Niemniej jednak jest to tylko niewielka część pełnego asortymentu tego producenta.

Automega to część międzynarodowej grupy Dello. Korporacja Dello pod marką Automega oferuje części samochodowe wysokiej jakości w stosunkowo niskich cenach. Niewątpliwie produkty desygnowane logo Automega należy uznać za części z kategorii ekonomicznej. Firma Automega konstruuje części zamienne kompatybilne z samochodami europejskimi, azjatyckimi i amerykańskimi. Największą liczbę referencji stanowią części do samochodów marki Audi, Opel, Volkswagen oraz Ford. Części zamienne Automega to elementy przeznaczone dla starszych pojazdów, jak i dla najnowszych modeli samochodów wymienionych oraz wielu innych marek. Tym samym niemal każdy kierowca, na dowolnym kontynencie, znajdzie w ofercie Automega autoczęści dostosowane do potrzeb jego pojazdu, które może zamówić na stronie https://www.iparts.pl/producenci/automega,323.html

Asortyment

● klocki hamulcowe
● tarcze hamulcowe
● dmuchawy
● nagrzewnice
● skraplacze klimatyzacji
● zestawy skrzyni biegów
● kolektory wydechowe
● sondy lambda
● stabilizatory
● wahacze
● łożyska
● czujniki elektroniczne
● drążki kierownicze
● amortyzatory
● głowice silnika
● uszczelki

Lokalizacja

Dodaj komentarz

Dodane komentarze

 1. Filip pisze:

  Automega to po prostu mega asortyment części samochodowych. Przy jakiejkolwiek usterce to pierwszy producent, na którego stronie szukam potrzebnych części zamiennych.

 2. Jan pisze:

  Dobra jakość i atrakcyjne ceny towarów, które są naprawdę solidnie i starannie wyprodukowane. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej marki.

 3. Piotr pisze:

  Popieram słowa poprzedników, dobra jakość i cena. Jak dotąd znałem jedynie ich łożyska i wahacze, ale myślę, że jeśli zajdzie konieczność wymiany innych części, to również spróbuję zamówić coś z ich asortymentu.

  • Roman pisze:

   Wielu sprzedających na allegro oferuje np. przepływomierz produkcji automega który jest niezgodny z opisem oraz załączoną fotografią,która sugeruje nr. katalogowy na obudowie a w rzeczywistości jest produktem niewiadomego przeznaczenia.Wątpię czy jest to produkt automega.Wygląda na to,że ktoś drukuje opakowania firmowe i pakuje do nich jakieś azjatyckie produkty o nieznanym przezna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *