Aisin

Aisin to japoński producent części samochodowych z kilku kategorii produktowych.

Rok założenia: 1949
Kraj pochodzenia/siedziba: Japonia
Oddział w Polsce: Kariya
                                            -, Prefektura Aichi,
Strona www: www.aisin.com
Adres e-mail:

Szczegóły

Firma najlepiej znana jest z oferty skrzyń biegów. W fabrykach należących do przedsiębiorstwa, zlokalizowanych w różnych częściach świata, produkowane są zarówno automatyczne, jak i manualne skrzynie biegów Aisin. Pod japońską marką Aisin sprzedawane są również inne części samochodowe, takie jak np. elementy układu hamulcowego czy też nadwozia. Niedawno asortyment został poszerzony również o sprzęgła i pompy układu chłodzenia.

Firma Aisin może się pochwalić długą historią, sięgającą roku 1949. Wtedy rozpoczęła się działalność przedsiębiorstwa, które pod marką Aisin działa od 1965 roku. Początkowo firma działała głównie jako producent maszyn do szycia, natomiast późniejsza działalność na rynku motoryzacyjnym od początku związana była ze skrzyniami biegów. Obecnie Aisin jest członkiem Toyota Motor Group. Dlatego też przedsiębiorstwo produkuje przede wszystkim części do pojazdów marki Toyota –– przeznaczone do pierwszego montażu jak również zamienniki. W ofercie znajdziemy jednak także elementy pasujące do samochodów wielu innych producentów.

Obecnie Aisin należy do 500 największych przedsiębiorstw na świecie, z ponad 100 tys. zatrudnionych pracowników oraz oddziałami na całym świecie. Firma myśli i działa globalnie, a jej produkty są dostępne na wszystkich kontynentach i możliwe do zamówienia między inny za pośrednictwem strony https://www.iparts.pl/producenci/aisin,166.html

Asortyment

● skrzynie biegów
● paski napędowe
● sprzęgła
● części karoserii
● czujniki elektroniczne
● pompy układu chłodzenia

Jakie parametry posiadają powyższe produkty

Lokalizacja

Dodaj komentarz

Dodane komentarze

  1. Kamil pisze:

    W tych częściach już na pierwszy rzut oka widać japońską precyzję 😀 Bogaty asortyment produktów w dobrej cenie.

  2. Konrad pisze:

    “Firma myśli i działa globalnie” najlepsze podsumowanie producenta z tak szerokim asortymentem, niesamowicie potrzebnych części.

  3. Tadek pisze:

    Potwierdzam wcześniejsze komentarze. Nawet za pośrednictwem jednego sklepu iparts można zamówić olbrzymią liczbę przeróżnych części marki Aisin i to w całkiem atrakcyjnych cenach, chociaż wiadomo, że w przypadku części samochodowych trzeba przede wszystkim patrzeć na jakość i trwałość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *