Ajusa

Ajusa to hiszpańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne specjalizujące się w produkcji części silnika.

Rok założenia: 1972
Kraj pochodzenia/siedziba: Hiszpania
Oddział w Polsce: Calle 1, nº1
                                            02006, ALBACETE
Adres e-mail:

Szczegóły

Najważniejszą linię produkcyjną stanowią dla przedsiębiorstwa uszczelki stosowane w jednostkach napędowych. Producent posiada w ofercie uszczelki przeznaczone do pierwszego montażu, jak również na rynek części zamiennych. Jednak oferta firmy to o wiele więcej niż tylko uszczelki silnika.

Obecnie asortyment auto części Ajusa stanowi komplet części silnika. W ofercie znajdują się zawory, korki, pokrywy i inne elementy obudowy jednostki napędowej. Firma Ajusa produkuje również m.in. części głowicy oraz oferuje kompletne zestawy. Części samochodowe Ajusa to także elementy i kompletne podzespoły układu wtryskowego, układu chłodzenia oraz układu wydechowego.

Ajusa to przedsiębiorstwo, które niebawem będzie obchodziło 50-tą rocznicę istnienia. Od niemal 40 lat firma dostarcza części pierwszego montażu do fabryk producenta samochodów Renault. Niewiele krócej trwa współpraca z Volkswagenem. Dostawy części do pierwszego montażu dla wspomnianych producentów zawierają przede wszystkim uszczelki silnika Ajusa. Wśród producentów uszczelnień silnikowych Ajusa należy, bowiem do światowych liderów, zarówno pod względem mocy przerobowych, jak i jakości produktów. Co istotne, producent posiada ofertę kompletną, zaspokajając potrzeby niemal całego parku samochodowego w Europie i Azji.

Asortyment

● kompletne zestawy uszczelek silnika
● uszczelki głowicy
● uszczelki turbosprężarki
● części głowicy
● głowice
● chłodnice
● zawory EGR

Wszystkie powyższe części znajdziesz na stronie https://www.iparts.pl/producenci/ajusa,139.html

Lokalizacja

Dodaj komentarz

Dodane komentarze

  1. Piotrek pisze:

    Niepozorne uszczelki, a jak wszędzie, niezastąpione. Zaniedbanie wymiany takich właśnie drobiazgów, często niesienie za sobą tragiczne skutki, dlatego osobiście staram się przy takich częściach postawić zawsze na najwyższą jakość i kupować bezpośrednio od marek, które specjalizują się w produkcji konkretnego towaru.

  2. Sebastian pisze:

    Prowadzę mały warsztat i nie raz trafiają do mnie naprawdę przeróżne marki aut, dlatego cenię producentów takich jak Ajusa, którzy swój asortyment przygotowują tak, by móc zaoferować dobrej jakości towar pasujący do niemal wszystkich spotykanych samochodów.

  3. Stanisław pisze:

    Dobra cena towarów wysokiej jakości. Polecam tego producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *