Bando

Bando to znany w branży producent pasków napędowych.

Rok założenia: 1906
Kraj pochodzenia/siedziba: Japonia
Oddział w Polsce: Bando Chemical Industries, Ltd.
                                            -, Kobe
Adres e-mail:

Szczegóły

Przedsiębiorstwo jest mocno wyspecjalizowane, ograniczając swoją ofertę do pasków klinowych oraz pasków rozrządu. Umożliwia to poświęcenie całej uwagi i wszelkich środków na doskonalenie tych produktów. Oferta części samochodowych Bando w zakresie pasków klinowych i pasków rozrządu jest niezwykle bogata. Producent posiada asortyment odpowiadający niemal całemu zapotrzebowaniu rynku europejskiego, azjatyckiego oraz amerykańskiego.

Marka Bando pochodzi z Japonii, jednak dzisiaj jest dobrze znana na wszystkich kontynentach. Producent rozpoczął działalność w latach 90. XX wieku, zatem jest to stosunkowo młoda firma, jak na standardy rynku motoryzacyjnego. Jednak Bando od początku korzysta z wiedzy i doświadczenia najlepszych fachowców w branży oraz nie boi się wdrażać nowoczesnych technologii produkcji. Dzięki temu paski rozrządu, jak i paski klinowe Bando uchodzą nie tylko za jakościowe, ale również nowoczesne części samochodowe. Szczególnie doceniana jest ich wyjątkowa wytrzymałość na skrajne i często zmieniające się warunki atmosferyczne. Ze względu na wysokie temperatury oraz możliwe wycieki oleju, w przypadku pasków klinowych kluczowe są również takie cechy, jak ogniotrwałość oraz olejoodporność. Paski Bando przechodzą szereg testów pod tym kątem, zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży. Firma Bando to producent zarówno elementów wykorzystywanych przy pierwszym montażu, jak i części zamiennych, które wiele indywidualnych klientów, a także profesjonalnych firm zamawia ze strony https://www.iparts.pl/producenci/bando,454.html

Asortyment

● paski klinowe

Lokalizacja

Dodaj komentarz

Dodane komentarze

  1. Mirek pisze:

    Czasami jak coś jest od wszystkiego, to jest do niczego 😀 Więc w tym przypadku marka Bando naprawdę dużo wygrała specjalizując się wyłącznie w produkcji pasków klinowych.

  2. Natanael pisze:

    Drobny element o kolosalnym znaczeniu dla prawidłowej pracy każdego auta, takie właśnie są paski klinowe, więc moim zdaniem najlepiej zamówić je od producenta, który zna się na tym produkcie jak nikt inny.

  3. Regina pisze:

    Przyznam szczerze, że zdziwiłam się widząc od ilu już lat firma Bando funkcjonuje na rynku. To naprawdę wyczyn, by wyspecjalizować się w jednej kategorii produktu i wytrwale udoskonalać jakość towarów i technologię ich produkcji, tak by, przez te wszystkie lata gwarantowały one utrzymanie i rozwój całej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *