Birth

Birth to jeden z czołowych producentów samochodowych części zamiennych.

Rok założenia: 1975
Kraj pochodzenia/siedziba: Włochy
Oddział w Polsce: P.Iva IT01539491215
                                            81052, Pignataro Maggior
Adres e-mail: birth@birth.it

Szczegóły

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji elementów zawieszenia, takich jak: amortyzatory wahacze, sworznie, tuleje czy stabilizatory. Jednak to tylko niewielki odsetek całej oferty tego producenta. W asortymencie znajdują się również m.in. takie auto części, jak: głowica i osprzęt silnika, paski napędowe, zestawy hamulcowe czy kompletne sprzęgła.

Birth to firma wywodząca się z Włoch, obecna na rynku od przeszło czterdziestu lat. Producent posiada zatem niemałe doświadczenie, które skutkuje wysoką jakością części zamiennych Birth. Firma powstała w roku 1975, a już rok później otrzymała pierwszy certyfikat jakości. Pod koniec XX wieku, w roku 1999 marka pojawiła się na platformie TecDoc. Części zamienne Birth na największą skalę dystrybuowane są na rynki europejskie. Niemniej jednak korzystają z nich również kierowcy w Ameryce oraz Azji. Oferta producenta jest stale poszerzana, aby docelowo zaspokoić potrzeby całego parku samochodowego.

Inżynierowie zatrudnieni przez Birth skupiają się przede wszystkim na innowacyjności produktów, stale je udoskonalając. Nowoczesne technologie wykorzystywane w produkcji bezpośrednio przekładają się na jakość części samochodowych Birth, które doceniają zarówno fachowcy, jak i kierowcy samochodów osobowych, często samodzielnie zamawiający je za pośrednictwem strony https://www.iparts.pl/producenci/birth,208.html

Asortyment

● wahacze
● tuleje
● sworznie
● amortyzatory
● chłodnice
● głowice silnika
● klocki hamulcowe
● tarcze hamulcowe
● kompletne sprzęgła

Lokalizacja

Dodaj komentarz

Dodane komentarze

  1. Romek pisze:

    Elementy zawieszenia, zwłaszcza jak codziennie jeździ się po takich dziurawych drogach jak u mnie, naprawdę szybko same siebie wykańczają. Są to jednak na tyle istotne części, ze absolutnie nie można przeholować z przeciąganiem ich naprawy. Birth przetestowałem i mogę polecić.

  2. Mikołaj pisze:

    Mając teraz trochę więcej czasu zrobiłem porządny przegląd aut i niestety, w obydwu jakieś elementy zawieszenia nadają się do naprawy. Specjalistą nie jestem, ale marka Birth wydaje się być naprawdę solidna. Zobaczymy za kilka miesięcy, o ile ta kwarantanna się skończy, bo jak na razie to auta więcej garażują niż jeżdżą 😀

  3. Antoni pisze:

    Rzeczywiście asortyment mają bogaty i jak dotąd wszelkie części, które zamawiałem jak najbardziej spełniły moje oczekiwania co do trwałości i sprawności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *