Bosal

Bosal to producent specjalizujący się w konstrukcji elementów układu wydechowego oraz akcesoriów, takich jak na przykład haki holownicze.

Rok założenia: 1923
Kraj pochodzenia/siedziba: Belgia
Oddział w Polsce: Dellestraat 20
                                            3560, Lummen
Adres e-mail:

Szczegóły

Przedsiębiorstwo posiada w ofercie wiele części należących do tzw. systemu kontroli emisji. Filtry cząstek stałych oraz katalizatory Bosal cechuje duża efektywność i trwałość.

Firma Bosal to przedsiębiorstwo belgijskie. W Belgii znajduje się główna siedziba firmy, jednak jej oddziały są dziś obecne na całym świecie. Przedsiębiorstwo dysponuje ponad 40 fabrykami oraz 20 centrami dystrybucyjnymi. Głównym obszarem działań firmy Bosal jest dostarczanie wysokiej jakości części zamiennych. Niemniej jednak przedsiębiorstwo zaopatruje również producentów pojazdów, którzy wykorzystują części samochodowe Bosal przy pierwszym montażu. Współpraca z producentami samochodów dotyczy również rozwoju technologicznego podzespołów oraz dostosowywaniu produktów do aktualnych potrzeb kierowców. Bosal produkuje głównie części do samochodów osobowych, jednak w asortymencie znajdują się również produkty przeznaczone do pojazdów dostawczych oraz ciężarowych.

Auto części Bosal są doceniane przez mechaników, którzy często zamawiają je ze strony https://www.iparts.pl/producenci/bosal,41.html i wskazują na ich dużą wytrzymałość. Trwałość części tej marki wynika z tego, że w zakładach należących do producenta stale prowadzone są badania, mające na celu udoskonalanie produkowanych części samochodowych. Wszelkie niedoskonałości są natychmiastowo diagnozowane i likwidowane.

Asortyment

● części montażowe układu wydechowego
● filtry cząstek stałych
● katalizatory
● tłumiki
● kolektory wydechowe
● rury wydechowe
● haki holownicze

Lokalizacja

Dodaj komentarz

Dodane komentarze

  1. Marek pisze:

    I to się naprawdę ceni, że marka Bosal sama przyznaje, że w dobie tak dużego rozwoju przemysłu i nauki niezbędne jest ciągłe doskonalenie swoich produktów i technologii ich wytwarzania, co naprawdę widać po ich towarach.

  2. Tomasz pisze:

    Naprawdę solidny zestaw haka holowniczego marki Bosal. To akurat część, którą przynajmniej ja nie używam na co dzień, ale jak już jest potrzebna, to musi być naprawdę niezawodna i sprawdza się bez zarzutu.

  3. Zbyszek pisze:

    Potwierdzam, że mechanicy cenią trwałość i wytrzymałość produktów marki Bosal, zwłaszcza, że wszelkiego typu części układu wydechowego muszą być naprawdę solidne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *