Breck

Breck to przede wszystkim producent klocków i tarcz hamulcowych.

Rok założenia: 1988
Kraj pochodzenia/siedziba: Polska
Oddział w Polsce: ul. Rogozińska 72
                                            64-840, Budzyń
Adres e-mail: sales@lumag.pl

Szczegóły

Firma jest mocno wyspecjalizowana w tym kierunku, co zapewnia pełne dopracowanie części układu hamulcowego produkowanych przez Breck. Ofertę firmy uzupełniają bębnowe hamulce postojowe oraz łożyska kół. Warto podkreślić, że Breck to polska marka, należąca do również polskiej firmy Lumag. O ile Breck to podmiot stosunkowo młody, powstały w 2003 roku, o tyle Lumag może się pochwalić o wiele dłuższą historią. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają bowiem 1988 roku. Tym samym można mówić o niemałym doświadczeniu producenta.

Części samochodowe Breck powstają w zakładzie produkcyjnym w Budzyniu, uznawanym za najnowocześniejszą fabrykę tego typu w tej części Europy. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych oraz wdrażanie innowacyjnych technologii znacząco usprawniają proces produkcji. Dzięki temu roczna produkcja klocków hamulcowych Breck przekracza pięć milionów sztuk. Duża ich część trafia na rynek Polski, pozostałe natomiast są dystrybuowane do różnych krajów świata, głównie jednak na rynki europejskie. Breck dysponuje również własnym centrum badawczym, w którym doskonali produkowane części układu hamulcowego.

Klocki hamulcowe Breck to elementy wysokiej jakości, doceniane przez fachowców, wykorzystujących je w warsztatach samochodowych. Części układu hamulcowego oferowane przez Breck to elementy zapewniające skuteczne hamowanie, a tym samym bezpieczeństwo i komfort na drodze.

Asortyment

● klocki hamulcowe
● tarcze hamulcowe
● łożyska kół
● bębnowe hamulce postojowe

i inne dostępne na stronie https://www.iparts.pl/producenci/breck,281.html

Lokalizacja

Dodaj komentarz

Dodane komentarze

  1. Mateusz pisze:

    Sprawne klocki hamulcowe to podstawa. Moim zdaniem, bez w 100% sprawnego układu hamulcowego, nie ma nawet co odpalać auta, więc najlepiej wybierać części od prawdziwych specjalistów z tej dziedziny motoryzacji.

  2. Sylwek pisze:

    Chyba nie ma właściciela auta, który chociaż raz nie musiałby wymieniać klocki hamulcowe. Firmę Breck nie raz już mi polecano i po ostatnim serwisie muszę przyznać, że dobrze, że posłuchałem tych rad.

  3. Milena pisze:

    Chociaż motoryzacja nie jest absolutnie moją mocną stroną, to jednak o klockach hamulcowych musiałam trochę poczytać i ta marka wydała mi się najodpowiedniejsza, jeśli chodzi o naprawdę solidne i sprawdzone produkty. Jak na razie sprawdzają się bez zarzutu, chociaż zapewne jest to też zasługa szeregu innych czynności, które wykonano w zaprzyjaźnionym warsztacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *