Bremi

Bremi to firma specjalizująca się w produkcji części układu zapłonowego dla samochodów.

Rok założenia: 1927
Kraj pochodzenia/siedziba: Niemcy
Oddział w Polsce: Grüner Weg 1
                                            D19303, Dömitz
Adres e-mail: info@bremi.de

Szczegóły

W tej kategorii przedsiębiorstwo należy do ścisłej światowej czołówki zarówno pod względem liczby produkowanych rocznie elementów, jak i ich jakości.

Bremi to niemiecka firma produkcyjna, która od wielu lat działa globalnie. Obecnie oddziały oraz fabryki tej firmy znajdują się w wielu krajach na całym świecie. Poza Niemcami, największe fabryki zlokalizowane są w Chinach oraz w Tunezji. Części samochodowe Bremi są dziś dostępne bez ograniczeń w dowolnym miejscu na ziemi, ponieważ ich dystrybucja odbywa się na szeroką skalę na wszystkich kontynentach. Początki firmy sięgają roku 1927, a więc Bremi to przedsiębiorstwo z bogatym, wieloletnim doświadczeniem. Prawdziwie dynamiczny rozwój marki można jednak zauważyć szczególnie w ostatnich latach, w których liczba referencji w ofercie rośnie w wyjątkowo szybkim tempie.

Bremi to producent samochodowych części zamiennych, ale również auto części do pierwszego montażu dla wielu czołowych producentów samochodów. Obecnie przewody zapłonowe Bremi są montowane w większości samochodów marki Volkswagen. Ponadto, części układu zapłonowego Bremi montuje się również w fabrykach takich producentów, jak m.in. Skoda, Porsche czy Audi. Świece czy cewki zapłonowe Bremi to przede wszystkim sprawdzona jakość, ale też ogromny wybór produktów do pojazdów wielu, nie tylko niemieckich, marek, o czym można przekonać się wchodząc na stronie https://www.iparts.pl/producenci/bremi,47.html

Asortyment

● cewki zapłonowe
● przewody zapłonowe
● świece żarowe
● rozdzielacze zapłonu

Lokalizacja

Dodaj komentarz

Dodane komentarze

  1. Przemek pisze:

    Nawet nie wiedziałem, że przewody zapłonowe Bremi montują nie tylko w fabrykach Volkswagena, ale i Skody, Porsche, Audi. Dobrze, że można obecnie za pośrednictwem internetu zamówić do domu części, które doceniają nawet wielkie firmy i to w cenie, która wcale nie zwala z nóg:D

  2. Rafał pisze:

    Jeśli chodzi o części układu zapłonowego to jeden z najlepszych znanych mi producentów. Szeroki wybór i dobra cena wysokiej jakości produktów.

  3. Krystian pisze:

    Przewody zapłonowe musiałem wymieniać już nie raz. Te marki Bremi najlepiej spełniły moje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *