Cobra JumPack – odpal samochód z wyczerpanym akumulatorem!

Rewolucyjny wynalazek Cobra JumPack to dość niezwykły bank energii. Urządzenie na rynek trafiło stosunkowo niedawno i kosztuje około 130 dolarów. Co to za mechanizm i do czego służy? 

 

Cobra JumPack to tylko pozornie zwykły, przenośny bank energii. Od innych power banków różni się przede wszystkim tym, że pozwala na znacznie więcej niż możliwość doładowania telefonu lub tabletu. Urządzenie zostało skonstruowane po to, by za pomocą specjalnych końcówek móc zasilić samochód z wyczerpanym akumulatorem.

 

Wystarczy podpiąć klamry, które są dostępne w zestawie, do głównego modułu, a następnie do akumulatora samochodu. Producent zapewnia, że urządzenie pozwoli na wykonanie przynajmniej kilku doładowań. Gadżet może okazać się idealnym dodatkiem podczas mroźnych, polskich zim, kiedy zasilanie samochodu często zawodzi użytkowników. Oprócz możliwości podładowania akumulatora istnieje oczywiście możliwość tradycyjnego wykorzystania power banku. Cobra JumPac posiada interfejs USB dzięki czemu bez problemu podłączymy telefon i tablet. Bardzo pomocna z pewnością okaże się także latarka umieszczona w obudowie urządzenia. Mocne światło diody LED oświetli każdy parking. Pojemność wbudowanego akumulatora wynosi 7500 mAh. Gadżet pojawił się w sieci sprzedaży. Kiedy trafi na polski rynek? – wciąż nie wiadomo. Czekamy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *