Lifting Hondy CR-V

Tegoroczne targi motoryzacyjne w Paryżu pełne były niespodzianek jak i tych długo oczekiwanych premier. Do tych drugich z pewnością można zaliczyć odświeżony model popularnej CR-V, która po liftingu prezentuje się doskonale.

Zmian nie ma tak wiele, ale jak przystało na dużego gracza Honda wprowadziła je ze sporym impetem: odmienione przednie reflektory, zderzaki o sportowym charakterze, światła LED i tylna klapa skonstruowana praktycznie na nowo.

Nowe jednostki

Azjatycka marka do tej pory oferowała swoim klientom wersję diesel 1.6 litrową o mocy 120 KM oraz 2-litrową benzynę w wersjach z napędem 2WD i 4 WD. Nowością jest diesel p pojemności 2.2 litra. Zapewni on lepsze spalanie – będzie bardziej ekonomicznie, bo o ok. 20% taniej.

Auto dla rodziny

Model CR-V na drogach jest dostępny od prawie 20 lat – swoją premierę samochód miał w 1995 roku. Od tamtej pory regularnie zyskuje zwolenników, a wprowadzanie zmian świadczy tylko o tym, że Honda dba o to, by kierowcom jeździło się jak najlepiej. Po tym liftingu wszystkie modele będą miały bezstopniowe skrzynie biegów oraz sporej pojemności bagażniki. Pojawi się też nawigacja satelitarna na siedmiocalowym kolorowym wyświetlaczu dotykowym. Ulepszone systemy bezpieczeństwa, dużo miejsca i wygodne fotele sprawiają, że jest to idealny pojazd na podróże w większym gronie.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.