Nowy Nissan już wkrótce w sprzedaży

Na temat wnętrza nowego Nissana wciąż niewiele wiadomo, za to można podziwiać już zdjęcia nowego modelu azjatyckiego producenta. Nowy model będzie można kupić już najprawdopodobniej jesienią.

Wizualnie, Nismo przypomina trochę auto wyścigowe – możliwe zatem, że miłośnicy japońskiej marki będą mogli się spodziewać pod maską sportowego charakteru.

Dwie opcje
Klienci będą mogli wybierać między standardowym Note Nismo lub jeszcze bardziej sportowym Note Nismo S. W drugiej wersji zapewne spotkamy się z niższym nadwoziem, mocniejszym silnikiem i być może ręczną skrzynią biegów, bo to rozwiązanie jest powszechnie stosowane w tego typu wersjach.

Klasyk po liftingu
Model „Note” to jeden z czołowych produktów Nissana. Pierwszy z nich powstał w 2006 roku i odniósł spory sukces sprzedażowy. Popularność zyskał nie tylko w Japonii, ale przede wszystkim miejskie auto osobowe pokochali Europejczycy. Nowy model wizualnie jest bogatszą wersją swojego poprzednika: zmieniony grill, progi, inne zderzaki i jak dotąd wcześniej nie stosowane nakładki na lusterka w innym kolorze nadają pojazdowi charakteru i elegancji.

, tagi:, ,

Dodaj komentarz

Dodane komentarze

  1. Tomasz pisze:

    zapowiada się ciekawie 😉 myślę, że i tym razem nissan nie zawiedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.