ProfiAuto Show: szkolenia branżowe

Targi ProfiAuto Show odbędą się 23 i 24 maja w Katowicach. Oprócz ekspozycji producentów z branży automotive, podczas trwania targów odbędzie się szereg branżowych szkoleń dotyczących czynności związanych z eksploatacją samochodu. 

ProfiAuto Show to impreza skierowana nie tylko do amatorów motoryzacji. Przede wszystkim doskonale odnajdą się tu osoby z branży: przyszli i obecni mechanicy, producenci i właściciele sklepów motoryzacyjnych. Będą oni mogli poszerzać swoją wiedzę na stoiskach działu technicznego.

Zaplanowano szereg szkoleń między innymi z diagnostyki pokładowej oraz klimatyzacji samochodowej. Uczestnicy szkoleń zobaczą praktyczną prezentację urządzeń renomowanych marek i będą mogli poznać np. sposoby badania szczelności, odgrzybiania, diagnostyki i naprawy układów klimatyzacji oraz procedury podczas płukania i wymiany czynnika.

Wśród wystawców, którzy zaplanowali specjalistyczne szkolenia na stoiskach znaleźli się między innymi ATE, VDO, Bosch, Philips, Denso, Nissens i wiele innych. Szkolenia tych marek będą dotyczyć także układów hamulcowych, wtryskiwaczy, produktów oświetleniowych, nowoczesnych systemów zarządzania energią w pojazdach osobowych, układów chłodzenia, akumulatorów czy nawet świec zapłonowych.

Dodaj komentarz

Dodane komentarze

  1. Filipp pisze:

    Ciekawe wydarzenie, takie szkolenia są naprawdę bardzo ciekawe dla obecnych mechaników i przede wszystkim przydatne dla przyszłych mechaników. Wystawcy jak widać z najwyższej półki, fajnie uczestniczyc w takich szkoleniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.