Transcend DrivePro 220

Transcend DrivePro 220 to bardzo ciekawy rejestrator z wieloma dodatkowymi funkcjami. Urządzenie wkrótce trafi do sprzedaży i z pewnością znajdzie zainteresowanie pośród użytkowników rynku motoryzacyjnego. Model można pochwalić między innymi za moduł GPS, łączność WiFi i kilka dodatkowych funkcji, które znacznie ułatwią użytkownikowi jazdę. 

Transcend DrivePro 220 pozwala rejestrować materiały w Full HD przy prędkości 30 klatek na sekundę. Do zestawu dołączona jest karta micro SDHC, która zmieści około 2 godziny nagrań. Producent gwarantuje dobrą jakość obrazu niezależnie od warunków atmosferycznych i oświetlenia.

We wnętrzu znajduje się matryca CMOS o rozdzielczości 3 Mpix. Obiektyw użyty w kamerze pokrywa 130 stopni. Obsługę kamery umożliwia 2.4-calowy ekran LCD. GPS na bieżąco monitoruje pozycję, zaś WiFi pozwala na zgrywanie bezprzewodowe danych. Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonami i tabletami.

Ponadto Transcend DrivePro 220 umożliwia także dostęp do takich systemów jak ostrzeganie o zmianie pasa ruchu, informacje o przekroczeniu prędkości czy zbyt bliskiej odległości do poprzedzającego auta. Gadżet może być zasilany z gniazda zapalniczki bądź z akumulatora.

TRANSCEND-DrivePro-220

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *